Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Günümüzde pek çok ihtiyaç için özel şirketlerden hizmet alınabilmektedir. Bu hizmetlerden biri de Çengelköy evden eve nakliyat şirketleri tarafından sunulan profesyonel eşya taşıma organizasyonudur. Herkes için büyük biri sorun olan yeni eve taşınma işini kolaylaştırmayı amaçlayan firma, makul fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Yeni bir eve sahip olurken, bu eve nasıl taşınılacağı ilk akla gelen soru olur. Eskiden kullanılan eşyalardan çoğu zaman vazgeçilemez. Kimisinin rahatlığı, kimisinin maddi değeri, kimisinin de hatıraları nedeniyle bu eşyalar atılamaz. Ancak bu eşyalar her taşınmada biraz daha fazla zedelenip kullanılamaz hale gelebilirler. Çengelköy evden eve nakliyat hizmetinin doğru firmadan alınması eşyaların zarar görmemesi için üzerinde önemle durulması gereken bir konudur.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Uzman personel ve teknolojik donanımın yanında eşyaların zarar görmemesi için kullanılan koruyucu malzemeler hep birer maliyettir. Bu noktada şirketlerin bu iş için harcadıkları zaman da unutulmamalıdır. Dolayısıyla doğru bir planlama ile bu maliyetler makul seviyelere çekilebilmektedir. Müşterilere, kendi başlarına taşınmaya çalıştıklarında harcayacakları paralardan daha ucuza bu hizmeti sunabilmenin anahtarı koordinasyondur.
Çengelköy evden eve nakliyat firmaları eski ve yeni evi dikkatlice analiz eder, taşınacak eşyaların listesini çıkarır. Bazı büyük ve ağır eşyaların teknik personel tarafından sökülüp parçalanması gerekebilir. Bütün eşyaların köpük, havalı poşet ve koruyucu kumaşlarla paketlenmesi gerekir. Eşyaların evden çıkarılması ve sonra yeni eve aktarılması için bina koridorları kullanılamaz. Bunun yerine özel olarak geliştirilmiş raylı yük asansörü sistemleri ile zamandan önemli ölçüde tasarruf edilir. Ayrıca eşyalar insan eliyle taşınmadığından çizilip kırılma ihtimali de azaltılmış olur. Evden eve nakliye hizmetinin bir parçası da taşıma sırasında eşyalarınızı sigortalanmasıdır.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Oluşan maddi hasarlar mağduriyet oluşmadan sigorta şirketlerince karşılanır. Uygun büyüklükteki nakliye araçları sayesinde eşyalar bir seferde yeni mekana ulaştırılır. Eşyaların taşınması, aslında işin yorucu bölümüdür. Bir de yeni evde yerleştirilmeleri gerekir ki bazen bu haftalar sürebilir. Çengelköy evden eve nakliyat personeli müşterilerin talimatlarını alarak kısa zamanda eşya yerleştirme işini yapar. Çoğu ev taşıma işi günler sürebilmektedir. Uygun fiyatla alınabilen bu hizmet ile taşınma süresi 1 güne inerken eşyalar da zarar görmemiş olur.

Çengelköy ofis taşıma
Çengelköy evden eve nakliyat
Çengelköy asansörlü taşıma
evden eve nakliyat Çengelköy
evden eve taşımacılık Çengelköy
Çengelköy evden eve nakliye
Çengelköy nakliye
ev taşıma Çengelköy
Çengelköy ev taşıma
Çengelköy eşya taşıma
Çengelköy eşya depolama