Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un güzide bölgelerinden Ataşehir’de yeni bir ev almış veya burada iş ve ona yakın kiralık bir ev bulmuş olabilirsiniz. En yakın zamanda taşınmayı düşünüyor ancak işin içinden çıkamıyorsanız doğru yerdesiniz. Taşınma çilesine alternatif olarak Ataşehir evden eve nakliyat hizmetine taşınma sırasında oluşan masraflardan daha azına sahip olabilirsiniz.
Aslında ev taşımak dışarıdan bakıldığında kolay görünen ancak işin içine girildiğinde dikkatlice planlanması gereken bir ekip çalışmasıdır. Hiç kimse tek başına bir evin bütün eşyalarını başka bir eve taşıyamaz. Yardımcılarınız arkadaşlarınız da olsa onlara vereceğiniz zahmet gelecekte belki de pek müsait olmadığınız bir zamanda onlara yardım etmek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Rastgele iki yardımcı kiralasanız, eşyalarınızın güvenliği konusunda da sizi şüpheye düşürecektir. Beyaz eşyalar ve büyük mobilyalar eski evden alınıp yeni eve çıkarılırken apartman içinde zarar görecektir. Komşularınızı rahatsız etmemek için ne kadar hızlı olursanız eşyalar o kadar fazla çizilecek ve hatta kırılacaklardır. Ulaşımda da bir çok güçlükle karşılaşabilirsiniz. Ayarladığınız araç eşyalarınızın tamamını bir seferde götürmek için yeteri kadar büyük olmayabilir veya anlaştığınız zamanda gelmeyebilir. Araç şoförü işini bir an önce bitirmek için özensiz kullanarak kazaya veya eşyaların zarar görmesine neden olabilir. Bir şekilde eve getirilen eşyaların bu defa da yerleştirilmesi ile uğraşmanız gerekecektir. Ev taşımanın tamamı aslında sizin için bir problemler demeti olabilir ve gerçekten yorulursunuz. Kaybettiğiniz zaman ve yaptığınız masraflar eşyalarınızın kırılması veya çizikleri gibi olumsuzluklarla birleştiğinde hata yaptığınızı düşünebilirsiniz.

Buna karşılık Ataşehir evden eve nakliyat şirketi bütün bu sorunların üstesinden sizin yerinize gelecektir. Eşyalarınız teknik personel tarafından sökülüp özenle çizilme ve kırılmalara karşı özel koruyucu maddeler kullanılarak ambalajlandıktan sonra firmanın yük asansörüyle güvenli bir şekilde araca yüklenir. Bu sırada apartmanın dar koridorlarını düşünmek zorunda kalmazsınız. Firmanın eşyalarınızın hepsini bir seferde alabilecek nakliye aracını yine deneyimli ve sorumlu şoförü kullanır.

Profesyonel ve Asansörlü Taşmacılık

En kısa ve aynı zamanda kaza ihtimali en düşük olan güzergahtan yeni evinize ulaşan eşyalarınız itinayla üst katlara yine özel yük asansörüyle çıkarılır. Burada yeniden monte edilmesi gereken mobilyalarınız marangozlar tarafından ilk günkü haline getirilir. Tek başınıza yapmanız gereken yerleşme işi ise firma personelinin koordineli çalışması ile kısa zamanda bitirilir.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Bazı eşyalarınız yeni evinize sığmayabilir veya yeni ev için bazılarını yeniden almış olabilir ve siz eskilerini saklamak isteyebilirsiniz. Bu noktada güvenli bir depo bulmak zor olabilir. Ataşehir evden eve nakliyat şirketleri bu konuda da size yardımcı olabilir. Gerek kendi bünyelerindeki kiralık depoları, gerekse iş ortaklarının sunduğu depolama hizmetlerini uygun fiyatla sağlayabilirler. Ayrıca eşyalarınız taşınırken oluşabilecek maddi hasarlara karşı sigortalanabilir. Nakliye firmalarının anlaşmalı olduğu güvenilir sigorta acenteleri, çok uygun pirimlerle maddi hasarları üstlenir. Önlenemeyen maddi hasarlar oluştuğunda mağduriyetiniz en kısa zaman sigorta şirketlerince giderilir. Sigortalama ücretleri de evden eve nakliye ücretine dahil olacaktır.

Daha iyi olmasını istediğiniz için taşınmayı seçtiğiniz yeni yuvanızda huzurlu bir başlangıç için, eşyalarınızın kısa zamanda, sağlam ve düzenli bir şekilde taşınması gerekir. Henüz tanışmadığınız komşularınızla taşınma sırasında neden olacağınız gürültü ile tanışmak istemezsiniz. Günlerce yeni evde eşyaları kolilerden bulup yerleştirmekle uğraşmak da istemezsiniz. Hele ki daha ucuza daha iyi şekilde yaptırabileceğiniz bir iş için boş yere yorulmak hiç istemezsiniz. Seçiminizi Ataşehir evden eve nakliyat firmalarından yana yaparak bütün bu olumsuzluklardan kurtulmanız mümkündür. Taşınma gününün sonunda yeni komşularınızla yeni dostluklar kurmaya hemen başlayabilirsiniz.

ataşehir ofis taşıma
ataşehir evden eve nakliyat
ataşehir asansörlü taşıma
evden eve nakliyat ataşehir
evden eve taşımacılık ataşehir
ataşehir evden eve nakliye
ataşehir nakliye
ev taşıma ataşehir
ataşehir ev taşıma
ataşehir eşya taşıma
ataşehir eşya depolama
<