Bostancı Evden Eve Nakliyat

İnşaat sektöründeki gelişmeyle çok kısa zamanda çok fazla sayıda konut inşa edilmektedir. Bu yeni konutlara her gün yeni sakinleri yerleşir. Ancak eski evlerindeki eşyaları atamayanlar çoğunluktadır. Onlar için manevi değeri olduğu kadar maddi değerleri de önemlidir. Bostancı evden eve nakliyat firmaları, arkanızda bırakamadığınız kıymetli mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı ve hatta biblolarınızı yeni evinize zahmetsizce taşımanızda size yardım olabilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Kullanılmış eşyalar, yeni eşyalara göre taşınma sırasında daha kolay zarar görebilirler. Bazen eski eşyalar atmaya kıyanmaz ama yeni mekanda da kullanılmaya müsait değildir. Nakliye firmalarının yeni başladıkları depolama hizmeti ile bu dertten de kurtulabilirsiniz. Bir kısım eşyalar yeni eve taşınırken, ayırdıklarınız da uygun kiralı ve güvenli depolara kaldırılır. Bu depolar istediğiniz bir zamanda eşyalarınızı yeniden kullanabilmeniz için koruyu niteliktedir.
Eşyaların korunması bu kadar önemli bir konu olduğundan taşınmaları sırasında bazı önlemlerin alınması da zaruridir. Özellikle büyük ve eski mobilyalar taşınırken çok kolay çizilirler. Bunun için Bostancı evden eve nakliyat firmaları bünyelerinde çalıştırdıkları deneyimli marangozları görevlendirir.

Ustaca parçalanan mobilyalar yeni evde sıfırdan imal edilmişler gibi sağlam olurlar. Ayrıca taşıma sırasında özel koruyucu malzemeler de kullanılır. Şişirilebilir poşetler ve havalı naylon ambalajlar, eşyalarınızın çizilmesine veya kırılmasına mani olur. Ev taşımanın en zor taraflarından biri nakliye aracıyla ev arasında bitmek bilmeyen gidip gelmelerdir.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Bu çok yorucu olur ve yorulan insan daha kolay hata yapar. Sonuçta aile yadigarı bir vazo farkedilmeden düşüp kırılabilir. Bu süreci kısaltan ve daha güvenli hale getiren özel asansörlü evden eve nakliyat sistemi geliştirilmiştir. Eşyaların taşınması bu sayede güvenli hale getirilir. Yeni mekanın yüksek katlı bir binanın üst katlarında olması bir problem olmaktan çıkar.

Taşınma sonrasında aslında bütün iş bitmiş olmaz. Bir de eşyaların yerleştirilmesi gerekir. Bostancı evden eve nakliyat firmaları bunun için eşyalarınızı yeni evinizde çok sayıda personel ile karşılar. Marangozlar mobilyaları birleştirirken diğer personel de evinizde doğru ve düzenli bir şekilde yerleştirilmelerini sağlar. Bir gün kadar kısa bir sürede daha ucuza ve zahmetsiz ev taşımanız bu sayede mümkün olabilmektedir.

bostancı ofis taşıma
bostancı evden eve nakliyat
bostancı asansörlü taşıma
evden eve nakliyat bostancı
evden eve taşımacılık bostancı
bostancı evden eve nakliye
bostancı nakliye
ev taşıma bostancı
bostancı ev taşıma
bostancı eşya taşıma
bostancı eşya depolama