Dudullu evden eve nakliyat

Hayatınızın çoğunluğunu evinizde geçirdiğinizi düşünüyorsanız büyük ihtimalle yanılıyorsunuzdur. Çünkü özel sektörde ortalama 10 saat çalışan İstanbullular bir de trafik için girdiğinde günlerinin 14 saat kadarını evlerinden uzakta geçiriyorlar. Dudullu mevkisindeki teknoloji şirketlerinde veya sanayi kuruluşlarında çalışıyorsanız buraya yakın bir mekana taşınmanız trafikte harcadığınız gereksiz zamanı size ve ailenize geri kazandıracaktır. Ancak ev taşımanın da kolay olmadığını söylemek gerekir. Bu konuda yardım alabileceğiniz Dudullu evden eve nakliyat firmaları her zaman doğru tercih olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Taşınma işi basit görünse de aslında zahmetli ve üzerinde düşünülmesi gereken bir iştir. Kendi olanaklarınızla taşınmanız çoğu zaman uzun sürer ve tahmin ettiğinizde çok daha fazlasına mal olur. Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesi ise işin çabasıdır. Bunun yerine profesyonel bir bakış açısıyla olaya yaklaşan güvenilir şirketler sizin için bu işi kısa zamanda yapabilirler.

Çözüm odaklı hizmet

Teknoloji firmasında çalışan bir mühendisin eşi ve bir çocuğuyla ev taşıması imkansızdır. Bu işi planlama konusunda da deneyimli olmadığı düşünülebilir. Günümüzde bu işi layıkıyla yapan firmalar, koordinasyon ve teknolojik atılımlar ile maliyetleri aşağılara çekebilmektedir. Pahalıya mal olabileceğini düşündüğünüz taşınma işini çok uygun fiyatlarla sunan firmalar eşyalarınıza da zarar vermemek için gerekli önlemleri alacaktır.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Ev taşınırken her zaman söylenen bir şey eşyaların her taşınmada kullanıldığı zamankinden daha çok eskidiğidir. Bu insan eliyle ve amatörce yapılan taşımanın sonucudur. Aslında her eşya doğru şekilde taşınabilirse, hiçbir eskime olmayacaktır. Bu konuya en güzel örnek ağır ve büyük mobilyalardır. Bu mobilyalar bina içinde taşıma sırasında kolaylıkla çizilirler.

Duvarlara veya yere sürtünüp kirlenir, kumaşları yırtılabilir ve hatta cam kapakları kırılabilir. Bunun yerine mobilyaların demonte edilip taşınması hem daha kolay hem de daha güvenlidir. Dudullu evden eve nakliyat firmaları deneyimli ve işinin ehli marangozları bu iş için görevlendirir. Mobilyalar özenle parçalanır ve zarar görmemeleri için ambalajlanır. Bina için taşıma sırasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı bina dışından özel yük asansörleriyle araca aktarılır. Taşınma sırasında alınan güvenlik önlemlerine rağmen maddi hasarlara karşı da bir şey yapılması gerekir. Nakliye şirketlerinin anlaşmalı olduğu sigorta firmaları eşyalarınızı taşınmaları esnasında kazaya karşı sigortalar.

Tamamına bakıldığından çok problemli gibi görünen ev taşıma işini düzenli ve zahmetsizce yapmanıza yardımcı olan evden eve nakliyat firmaları size zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

dudullu ofis taşıma
dudullu evden eve nakliyat
dudullu asansörlü taşıma
evden eve nakliyat dudullu
evden eve taşımacılık dudullu
dudullu evden eve nakliye
dudullu nakliye
ev taşıma dudullu
dudullu ev taşıma
dudullu eşya taşıma
dudullu eşya depolama