Göztepe evden eve nakliyat

Ev taşıma konusunda bir çözüm yolu arayanların aklındaki endişeleri tamamen ortadan kaldırabilecek olan Göztepe evden eve nakliyat firmaları her geçen gün daha fazla mutlu müşteriyle çalışmanın haklı gururunu yaşıyor. Pek çok aile zaman içinde birkaç kez taşınmak zorunda kalmış ve bu sıkıntılı durumun üstesinden gelmek için büyük fedakarlıklar yapmışlardır.

Ev değişikliği bütün aile fertlerinin yaşantısını değiştirdiği gibi taşınma sürecinde üzerlerine büyük sorunluluk da yüklenmektedir. Evin büyükleri ağır işleri üstlenirken çocuklar daha çok bekçilik görevini yaparlar. Taşıyabilecekleri eşyalar bile taşıttırılmaz çünkü eşyalara zarar vermeleri dışında kendilerini yaralayabilirler. Taşınma sırasında her birinin önem verdiği eşyalar farklıdır. Onları korumak için çaba sarfederler ancak bu zaten karışık olan işi iyice zora sokar ve bazen eşyalar zarar görebilir ve hatta kaybolabilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Bunun yerine tek bir otoriteyle yönetilen Göztepe evden eve nakliyat hizmeti sayesinde karışıklık ortadan kalkar. Taşınacak eşyaların listesi çıkarılır. Taşınma sırasında oluşabilecek kazalarda zarar görmeleri durumunda maddi hasarları gidermek üzere güvenilir sigorta şirketlerince sigortalanırlar.

Büyük ve ağır mobilyaların taşınması zor ve risklidir. Bu tarz büyük eşyalar marangozlar tarafından sökülüp sonra yeniden birleştirilirler. Eşyaların taşınırken çizilmemesi için havalı poşetler, Kraft ve köpük gibi malzemelerle ambalajlanması gerekir. Bu sayede olumsuz hava şartları ve depolama koşullarından etkilenmelerinin de önüne geçilir. Eşyaların nakliye aracına aktarılması insan eliyle çok uzun sürebilir. Bu amaçla yurt dışından ithal edilmiş gelişmiş yük asansörleri kullanılmaktadır. Raylı sistemlerle desteklenen taşıma hattı, ev ile nakliye kamyonu arasındaki aktarım zamanını kısaltır ve güvenli hale getirir.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Eşyalar her zaman özelliklerine uygun şekilde taşınmalıdır. Konusunda uzman personel bunun için özellikle eğitilir. Eşyaları zarar vermeden yeni eve ulaştıran elemanlar bir başka büyük işi sizin yerinize yapacaktır. Göztepe evden eve nakliyat hizmeti kapsamında eşyalarınız talimatlarınız doğrultusunda elemanlar tarafından yerleştirilir. Bu sırada kullanım kolaylığı ve görsel uyuma özellikle dikkat edilir. Çok zahmetli ve yorucu olan ev taşıma işini kısa zamanda sizin yerinize yapacak olan elemanlar bütün aile fertlerinin mutlu olmasını sağlar. Ailecek yaşayacağınız yeni evinize taşınmanız bu sayede hiç sorunsuz ve ekonomik olacaktır.

göztepe ofis taşıma
göztepe evden eve nakliyat
göztepe asansörlü taşıma
evden eve nakliyat göztepe
evden eve taşımacılık göztepe
göztepe evden eve nakliye
göztepe nakliye
ev taşıma göztepe
göztepe ev taşıma
göztepe eşya taşıma
göztepe eşya depolama