Kadıköy evden eve nakliyat

Dünyanın en güzel şehri İstanbul’da yaşamanın bir ayrıcalık olduğu konusunda kuşkusuz herkes hemfikirdir. Büyük bir şehirde yaşamanın avantajlarının yanında katlanılması gereken pek çok olumsuzluğu da yanında getirdiği bir gerçektir. Çoğumuzun şikayet ettiği trafik çilesi, bu olumsuzlukların en çok yakınılanlarındandır. Mega kentte trafikte geçen zamanı en aza indirebilmek için işinize yakın bir ev bulmuş olabilirsiniz. Kadıköy’deki işinize gidip gelmek bile büyük bir problemken yeni evinize taşınmanız size çok zor geliyor olabilir. İşte bu noktada Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti veren firmalardan birinden yardım almanız, işinizi kolaylaştıracaktır. Bir evden yenisine taşınma konusunda aklınızdaki bütün soru işaretlerini çözüme kavuşturmak, uzun yılların tecrübesi ve profesyonel ekip çalışmasıyla mümkün olabilmektedir. İstanbul’daki en iyi evden eve nakliyat firmalarını tercih ederek zamandan ve paradan tasarruf edebilir, evinizdeki eşyalarınızın nakliyesi sırasında günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Son yıllarda nakliyat sektöründe firma sayısındaki belirgin artış, beraberinde rekabetin artmasına neden olmuştur. Bu nedenle verdikleri hizmetleri iyileştirerek müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan firmalar pek çok konuda bakış açılarını değiştirmiştir. Nakliyat işini bir organizasyona çeviren bu şirketler hem teknolojik yatırımları hem de kalifiye elemanlar yetiştirmeleri ile müşterilerin tercih sebebi olmaktadır. Taşınma işini daha kısa zamanda daha ucuza mal etmeyi amaçlayan firmalar katma değerli hizmetleriyle de dikkat çekmektedir. Bu katma değerli hizmetler, taşınma öncesi ve sonrasında alışık olduğunuz yaşamınızda değişiklik yapma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

Kadıköy evden eve nakliyat şirketleri için en önemli konu eşyalarınızın zarar görmeden yeni mekanınıza taşınmasıdır. Bununla beraber yaşanabilecek bir felakete karşı eşyalarınızın sigortalanması bir önceliktir. Eşyalarınızın taşınmadan önce listesinin çıkarılması bu işin ilk aşamasıdır. Listedeki bütün eşyalarınız güvenilir nakliyat sigortası ile güvence altına alınmalıdır ki oluşabilecek maddi hasarlarınız kaşılanabilsin. Tabii ki bazı eşyalarınızın manevi değerleri sizin için maddi değerlerinden çok daha fazladır. Bütün eşyalarınızın nakliye sırasında zarar görmemelerinin sağlanması için doğru bir şekilde paketlenmesi gerekir. Bazı eşyalarınızın sökülüp taşındıktan sonra yeniden monte edilmeleri gerekebilir. Kadıköy’deki yeni evinize taşınmak için evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firmayı seçerken eşyalarınızı köpük, şişirilebilir poşet, Kraft gibi malzemelerle koruma altına alanları tercih etmeniz istemediğiniz sonuçların ortaya çıkmasını büyük ölçüde engelleyecektir. Eşyalarınız en çok apartman içinde taşınırken zarar görür. İnsan eliyle birkaç kat dar merdiven ve koridorlarda taşımak, eşyalar ne kadar iyi paketlenmiş olurlarsa olsunlar mutlaka zarara neden olacaktır. Teknolojinin imkanlarından faydalanan nakliye firmaları, özel tasarım eşya asansörleri ile apartmanınızdaki komşularınızı rahatsız etmeden eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Taşınma işinin çevreye en az rahatsızlık vermesi için gündüz yapılması tercih edilmektedir. Ancak gündüz trafiğinde nakliyat araçlarının geçebileceği güzergah sınırlı olabilmektedir. Bunun sebeple çeşitli izinlerin alınması gerektiği gibi eşyalarınızın tek seferde eski evden yeni eve ulaştırılması da önemlidir. Doğru nakliye aracının seçilmesi ancak çok çeşitli araç filosuna sahip evden eve nakliyat şirketleri tarafından yapılabilmektedir. Deneyimli şoförlerin kullandığı araçlarla yeni evinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılan eşyalarınız yine özel eşya asansörleriyle üst katlara çıkarılır ve gerekiyorsa uzman personel tarafından montajı yapılır.
Taşınmanın en düşündürücü ve aslında uzun zaman alan bölümü eşyaların yerleştirilmesidir. Nakliyat hizmeti kapsamında uzman personel talimatlarınız doğrultusunda eşyalarınızın yerleştirilmesi konusunda da yüzünüzü güldürecektir. Belki de arkadaşlarınızla geçirdiğiniz eğlenceli birkaç saat içinde eşyalarınız yeni evinize zahmetsizce ve daha ucuza taşınmış olacaktır. Size de yeni komşularınızla tanışıp güzel dostluklar kurmak kalacaktır.

kadıköy ofis taşıma
kadıköy evden eve nakliyat
kadıköy asansörlü taşıma
evden eve nakliyat kadıköy
evden eve taşımacılık kadıköy
kadıköy evden eve nakliye
kadıköy nakliye
ev taşıma kadıköy
kadıköy ev taşıma
kadıköy eşya taşıma
kadıköy eşya depolama