Kurtköy evden eve nakliyat

Hayatımız boyunca birkaç sefer evimizi değiştirmemiz gerekebilir. Ev değişikliğinin kötü yanı eşyalarımızı yeni evimize taşımak zorunda olmamızdır. Çünkü kendi tarzımızı yansıtan ve büyük meblağlar ödeyerek aldığımız eşyalarımızdan bir kalemde vazgeçemeyiz. Hatta pek çoğuyla acı tatlı anılarımız da olmuştur. Ancak eşya taşımak gerçekten zahmetli ve masraflı bir iştir. Kurtköy evden eve nakliyat firmaları eşya taşıma konusunda yardımımıza yetişiyor. Kendi başımıza yapamayacağımız kadar hızlı ve ucuza ev taşıma hizmeti sunuluyor.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Evden eve nakliyatın avantajları saymakla bitmez. Bu firmalar eşyalarımızı bizden daha kısa zamanda taşıyabilirler. Biz ancak birkaç yakın arkadaşımızdan yardımıyla taşınabiliriz. Buna karşılık Kurtköy evden eve nakliyat şirketlerinin çok sayıda ve organize personeli bulunur. Marangozlar mobilyaları itinayla parçalarken paketlenmesini başka bir grup yapar. Biz eşyaları gazete kağıtlarıyla sarıp kolilere istiflerken şirket elemanları hızlı bir şekilde havalı poşetler, köpükler ve Kraft gibi özel malzemelerle kaplayarak taşınma sırasında zarar görmeyecek hale getirirler. Eşyaları araca taşırken katlar arasında dar apartman boşluklarında defalarca gidip gelerek gereksiz yere yoruluruz ve arada dinlenmemiz gerekir. Bu büyük bir zaman kaybına neden olur. Eşyaların çizilmesi, kırılması da ayrı bir sorun olur. Ancak özel yük taşıma asansörü kullanan Kurtköy evden eve nakliyat elemanları hızlı bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlar. Üstelik özel üretilmiş asansör sayesinde eşyalarımız zarar görmez. Düşük bütçeyle kiraladığımız küçük kamyonet ile birkaç sefer yapmamız gerektiğinden ikinci ve üçüncü turlar için öncelikle eşyaların yeni eve bırakılmasını beklemek zorunda kalırız. Firmaların eşyalarımız miktarına göre tahsis ettikleri araçları bir sefer yaparak bu zamanı da kısaltmış olur. Toplama bakıldığında biz sadece bir günde ancak eşyaların yerini değiştirebiliriz. Ama şirket elemanları bütün sökme, taşıma, yeniden montaj ve yerleştirme işini bir günden daha kısa bir zamanda tamamlayabilirler.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

İşin maliyet boyutuna geldiğimizde arada yine belirgin bir fark olduğunu görebiliriz. Düşük bütçeli nakliyat aracı seçmemiz aslında bize zaman kaybının yanında ikinci ve üçüncü seferlerde yakıt ve kira süresi maliyeti olarak dönüş yapar. Bir de aracı kullanacak şoföre ayrıca ücret ödememiz gerekebilir. Şirket ise bunu bünyesinde çalıştırdığı tecrübeli şoförlere kendi araçlarını kullandırarak oldukça ucuza mal eder. Taşıma işine yardım eden arkadaşlarımıza her ne kadar ücret ödemesek de amatör olmaları zaman kaybına ve dolayısıyla fazladan masraf yapmamıza neden olur. Şirket ise bunu yine bünyesinde çalıştırdığı konusunda uzman personele daha ucuza yaptırır.
Bütün bunlar olurken bir de komşularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan geri dönüşler olabilecektir. Hatta istenmeyen tartışmalar yaşanabilir. Henüz tanıştığımız yeni komşularımızla iyi bir başlangıç yapamamış olabiliriz. Gün boyu ağır eşyaları oradan oraya taşımanın verdiği yorgunluğa gelişi güzel yeni evimize bırakılmış eşya kolilerini açıp yerleştirmekse işin en can sıkıcı tarafı olur. Akşam olduğunda yeni evde yapılacak çok iş varken yorgunluğumuzu atmak için 10 dakika oturabileceğimiz bir yer bile bulamayabiliriz. Halbuki Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti kapsamında şirket elemanları talimatlarımız doğrultusunda yeni evimize saatler içinde yerleşmemizi sağlarlar.

Şirketlerle taşınmanın bir avantajı da eşyalarımızın taşınma sırasında sigortalanmalarıdır. Her ne kadar eşyalar gerekli önlemler alınarak taşınsa da yaşanabilecek kazalara karşı güvenilir sigorta şirketleri tarafından teminat altına alınır. Kırılan veya bozulan eşyalarımızdan doğan maddi zararlar kısa zamanda karşılanarak mağdur olmamız engellenir. Kendi çabalarımızla taşınmanın yorgunluk ve stresinin yanında parça parça ödediğimiz ama toplamda büyük bir meblağ haline gelen masrafları da düşündüğümüzde Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti gerçekten çok daha ucuza evimizi taşımış olur. Arkadaşlarımıza rica minnet iş yaptırmak yerine beraber geçireceğimiz güzel bir gün boyunca nakliye şirketinin eşyalarımızı taşıdığı yeni evimize akşam geldiğimizde hayatımızdaki tek değişikliğin yeni adresimiz olduğunu hissedebiliriz.

kurtköy ofis taşıma
kurtköy evden eve nakliyat
kurtköy asansörlü taşıma
evden eve nakliyat kurtköy
evden eve taşımacılık kurtköy
kurtköy evden eve nakliye
kurtköy nakliye
ev taşıma kurtköy
kurtköy ev taşıma
kurtköy eşya taşıma
kurtköy eşya depolama
kurtköy taşımacılık
kurtköy evden eve taşımacılık
kurtköy nakliyat