Maltepe evden eve nakliyat

Günümüzde büyük şehirlerde yaşayan pek çok kişi işlerine yakın evlerde oturmayı tercih ediyor. Bunun sebebinin trafikte boşa geçen zaman ve yüksek ulaşım maliyetler olduğunu anlamak güç değil. Her ne sebeple olursa olsun ev değişikliği için eşyaların taşınması noktasına gelindiğinde Maltepe evden eve nakliyat firmalarından teklif alarak zaman ve masraflardan tasarruf edilebilmektedir. Nakliye firmaları zahmetli taşınma işini bütünüyle üstlenerek müşterilerinin yardımına koşmaktadır. Ancak her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründeki rekabetin artması ev taşımak isteyenlerin bu hizmetleri daha ucuz ve kaliteli almalarını sağlamıştır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Nakliyat şirketleri evden eve taşımacılık alanında uzmanlaştıkça müşteri memnuniyeti artmaktadır. Teknolojinin nakliye sektöründe kullanılmaya başlamasıyla işler hızlı ve sorunsuz yapılabilir olmuştur. Eşya taşımacılığı için özel olarak tasarlanmış araçlar ve portatif yük asansörleri pek çok firma tarafından kullanılmaktadır. Kalifiye eleman yetiştiren firmalar gün geçtikçe artmaktadır. Pek çok firma müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerini şekillendirmekte, daha yüksek standartlar oluşturmaktadır. Bu alanda pek çok alternatif arasından doğru tercihi yapabilmek için önceliklerin ortaya konması gerekebilir.
Temelde eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması olarak görülen Maltepe evden eve nakliyat hizmetleri aslında dikkatlice planlanmış karmaşık bir organizasyondur. Örneğin personelin iş bölümü ile görevlendirilmesi çok önemlidir. Eşyaların taşınmadan önce paketlenmesi ile görevli personel köpük ve Kraft gibi malzemeler sayesinde çizilme ve kırılmaların engellenmesini sağlar. Taşınması zor olan mobilyalar gibi ağır ve büyük eşyalar uzman personel tarafından parçalandıktan sonra paketlenmelidir. Koruma altına alınan eşyalar özel yük asansörüyle nakliye aracına taşınır. Nakliye aracı kadar bu aracı kullanacak şoför de önemlidir. Deneyimli şoförler ulaşımın hızlı ve sorunsuz olmasını sağlar. Güzergah boyunca kaza ihtimalini en aza indirecek önlemleri bilip uygulanabilmelidir. Nakliye aracı yeni mekana ulaştığında personel hazır bulunmalıdır. Her adımın bir seferde ve diğer adımla uyumlu şekilde yapılası zaman kayıplarını azaltır. Evden eve nakliyat firmaları için müşterilerinin zamanı çok önemlidir. Eşyaların yerleştirilmesinin gün sonuna kadar bitmesi amaçlanmalıdır.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Müşteriler kendi başlarına taşınmaya çalışırlarsa bu hizmet kapsamında düşünülen bütün işleri bizzat planlamalıdırlar. Bu da fazladan zaman ve para anlamına gelir. Mobilyaları demonte edecek marangoz ustalarının zamanlaması kiralanan kamyonetin şoförüyle uymayabilir. Gece saatlerine ve hatta sonraki günlere sarkan taşınma işi gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bu sırada masrafların da artması muhtemeldir. Eşyaların binadan çıkarılması için özel asansör bulmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle apartman boşluklarında taşınan eşyalar duvarlara çarparak çizilip kırılabilir. Apartmana verilen zarar da komşularla sorun yaşanmasına neden olabilir. Eşyalar yeni eve ulaştığında yerleştirilmesi ise zamana yayılarak düzenin yeniden kurulması haftalar alabilir. Bu moral bozukluğu ve stresi beraberinde getirir. Bir evden diğerine taşınmak büyük bir sorun olabilecekken Maltepe evden eve nakliyat firmaları daha ucuza ve daha hızlı bir şekilde bu işi bitirebilir.
Nakliye firmaları eşyalarınızı taşınma sırasında alabilecekleri hasarlara karşı sigortalar. Bir kaza durumunda zarar gören eşyalar sigorta şirketleri tarafından güvence altında olacaktır. Maddi zararlar en kısa zamanda karşılanır. Müşterinin mağdur olması engellenir. Ayrıca müşteri bazı eşyaları yeni evde kullanmak istemeyebilir. Eğer eski eşyalarını saklamak isterlerse Maltepe evden eve nakliyat firmaları güvenli depolama hizmeti veren şirketlerle müşterinin irtibatını sağlayabilir ve depo kiralamasına yardımcı olabilir.

İster ekonomik, ister zaman açısından bakıldığında nakliye şirketlerinin sunduğu evden eve nakliyat hizmeti daha anlamlı görünmektedir. Üstelik işin kusursuz yapılması için tüm önlemlerin alınmış olması müşteri açısından büyük bir artıdır. Sonuç olarak gün geçtikçe rağbet gören Maltepe evden eve nakliyat hizmetleri kesinlikle doğru tercih olacaktır.

maltepe ofis taşıma
maltepe evden eve nakliyat
maltepe asansörlü taşıma
evden eve nakliyat maltepe
evden eve taşımacılık maltepe
maltepe evden eve nakliye
maltepe nakliye
ev taşıma maltepe
maltepe ev taşıma
maltepe eşya taşıma
maltepe eşya depolama
maltepe taşımacılık
maltepe evden eve taşımacılık
maltepe nakliyat