Pendik evden eve nakliyat

İstanbul’un gelişmekte olan ilçelerinden Pendik’te yeni bir ev sahibi olmuş veya yeni işinize daha yakın bir ev tutmuş olabilirsiniz. Ancak evinizi Pendik’e nasıl taşıyacağınızı bilmiyorsanız bu sizin için büyük bir sorun teşkil edebilir. Bu sıkıntılı durumda yardımınıza Pendik’te evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar yetişecektir. Teknolojinin hayatın her alanında getirdiği yenilikler, nakliye sektöründe de önemli iyileşmeler sağlamıştır. Bununla beraber müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak isteyen firmalar, taşımanın her aşamasında uzman personel ve doğru ekipmanı tercih ederek hizmetlerini daha kaliteli sunabilmektedir. Bu sayede geçmişteki olumsuz taşınma tecrübeleriniz yerini yeni evinizdeki güzel anılarınıza bırakacaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Pendik evden eve nakliyat şirketleri, nakliyenin her safhasında müşteri isteklerini ön planda tutarak hassasiyetlerinize özen göstermektedir. Evinizdeki eşyaların miktar ve özellikleri uzman personel tarafından incelenerek paketleme ve nakliye aracı planlaması yapılır. Bu noktada atmak istemediğiniz ancak yeni evinizde de kullanamayacağınız eşyalarınızın güvenli bir yerde saklanması gerekebilir. Nakliye firmaları, bu durumda olan eşyalarınızı istediğiniz başka bir yere de taşıyacaktır. Üstelik bir depo bulamadıysanız bu hizmeti veren firmalarla bağlantınız sağlanacaktır.
Evden eve taşınmanın en üzücü tarafı, eşyalarınızın zarar görmesidir. Sizin için çok kıymetli bir aile yadigarının taşınma sırasında kırılmaması için eşyanın en güvenli şekilde paketlenmesi gerekir. Havalı poşet, köpük gibi koruyucu malzemelerle sarılan eşyalar itina ile nakliye aracına yerleştirilir. Üstelik evinizin binanın en üst katında olması ve hatta merdiven koridorlarının dar dönemeçleri hiçbir şekilde problem olmayacaktır. Nakliye aracıyla birlikte getirilen elektronik kumandalı eşya asansörü bu iş için özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı ve güvenli bir şekilde eski evinizden alınan eşyalar usta şoförler tarafından Pendik’teki yeni evinize ulaştırılır.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Dekorasyon konusunda fikir sahibi olmasınız da yeni mekanınızı bir yuvaya dönüştürmek Pendik evden eve nakliyat firmalarının uzman personelinin yardımıyla çok kolay olacaktır. Yeni evinizde hangi eşyanın nerede olmasını istediğiniz size önceden sorulacak, alternatifler hakkında öneriler sunulacaktır. Eşyalarınızı ve mekanı en etkin biçimde kullanabilmeniz için uzman personelin deneyiminden faydalanabilirsiniz.
Yeni yuvanızda elektronik eşyalarınızın da yeniden çalışır durumda olması önemlidir. Her ürün için ayrı ayrı teknik servis bulup bunlara zaman ayırmak sizin için zor olabilir. Talep etmeniz durumunda yetkili teknik servislerle sizin yerinize irtibata geçilip ürünlerin uzman teknisyenlerce kurulması da sağlanabilmektedir. Hatta bu hizmeti kendi çabanızla alabileceğinizden çok daha ucuza almanız mümkün olmaktadır.
Bir evden başka bir eve taşınmanın bir sıkıntısı da eşyalarınızın kaybolmasıdır. Gümüş tepsinizin eski evdeki mutfak dolabında mı, nakliye kamyonunda mı kaldığını araştırmak ve hatta bir sonuca varamamak gerçekten sinir bozucu olabilir. Evden eve nakliyat firmalarını tercih etmeniz durumunda eşyalarınız daha paketlenmeden önce envanter çıkarılacağından, taşıma sırasında hiç birinin kaybolmadığından emin olmanız mümkün olacaktır. Daha önceden bir arkadaşınıza hediye ettiğiniz ancak bunu hatırlamadığınız tepsinizin aslında listede hiç olmadığını görmeniz dakika almayacaktır.

Sonuç olarak çok problemli ve masraflı olan taşınma işi, günümüzde güvenilir evden eve nakliyat şirketleri sayesinde çok kolay ve daha masrafsız yapılabilmektedir. Nakliye hizmetleriyle birlikte hala aklınızda oluşabilecek soru işaretlerine karşı eşyalarınızı sigortalatarak maddi zararlarınızın karşılanacağından da emin olabilirsiniz. Güvenilir sigorta şirketleriyle çalışan taşımacılık firmaları, sizin için en uygun evden eve nakliyat sigortasını da sağlayacaktır. Eviniz taşınırken sizin tek düşünmeniz gereken yeni komşularınızın size getirecekleri hoşgeldin hediyeleri olacaktır. Pendik evden eve nakliyat hizmeti sayesinde günün sonunda yeni evinize girdiğinizde alışık olduğunuz yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

pendik ofis taşıma
pendik evden eve nakliyat
pendik asansörlü taşıma
evden eve nakliyat pendik
evden eve taşımacılık pendik
pendik evden eve nakliye
pendik nakliye
ev taşıma pendik
pendik ev taşıma
pendik eşya taşıma
pendik eşya depolama
pendik taşımacılık
pendik evden eve taşımacılık
pendik nakliyat