Sancaktepe evden eve nakliyat

Sancatepe’nin merkezinde aldığınız yeni eviniz, bugüne kadar yaptığınız en iyi yatırım olabilir. Şimdi nasıl taşınacağınızı düşünüyor, işin içinden çıkamıyorsanız Sancaktepe evden eve nakliyat firmaları hayatınızı kolaylaştırabilir. Ev taşıma dışarıdan bakıldığında kaba kuvvetle kolaylıkla üstesinden gelinebilir gibi görülse de doğru organize edilmediğinde istenmeyen sonuçların oluştuğu karmaşık bir iştir. Eşyaların kolilenmesi, kamyon veya kamyonetle şehir trafiğinde taşınması, yeni eve çıkarılıp yerleştirilmesi uzun ve zahmetli bir süreçtir. Bu konuda deneyimli personeli ve son teknoloji araçlarıyla profesyonel hizmet veren nakliye firmaları ön plana çıkmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Asansörlü ev taşıma günümüzde sıkça görmeye başladığımız uygulamadır. Eşyaların zahmetsizce yüksek katlardaki dairelerden alındığını ve yeni eve çıkarıldığına şahit olmaktayız. Taşıma işini kolaylaştırmanın yanında bu yöntemin esas tercih edilme sebebi eşyalara zarar vermeden daha kısa zamanda nakliyenin sağlanmasıdır. Ancak bundan önce eşyaların uygun şekilde ambalajlanması gerekir. Doğru malzemeler kullanılarak uzman nakliye personeli tarafından kaplanan eşyalar darbe ve çizilmeler karşı korunur. Özellikle tercih edilen Kraft ve köpük plakalar yaşanabilecek kazalarda çok iyi bir koruma sağlar. Bazı büyük mobilyaların taşınmadan önce sökülmesi marangozlar tarafından yapılmalıdır. Eşyaların ilk günkü gibi kullanılabilir olmaları için Sancaktepe evden eve nakliyat şirketleri işinin ehli usta marangozlarla çalışmaktadır. Eşyaları bir seferde taşıyabilecek büyüklükte araçlar kullanılarak taşınma süresi iyice kısaltılabilir. Ancak hızlı çalışmak her zaman dikkatsizliklere ve kazalara neden olabilir. Bu sebeple eşyaların sigortalanması da önemli bir husustur. Güvenilir bir sigorta anlaşması olan nakliye firmaları uygun koşullarda eşyalarınızı sigortalatarak engel olunamayan maddi zararlarınızın karşılanmasını sağlar.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Eşyalar yeni eve taşındıktan sonra iş bitmez hatta daha sıkıcı olan yerleştirme işi başlar. Ancak deneyimli Sancaktepe evden eve nakliyat personeli bu işin de üstesinden layıkıyla gelecektir. Tamamen müşteri istekleri doğrultusunda eşyalar özenle ve düzenli bir şekilde yerlerine yerleştirilir ve kullanıma hazır hale getirilir. Nakliye şirketinin elemanları evi teslim ettiğinde sabah boş bir daire olan mekan bir yuvaya dönüşmüş olur. Çocuklarınızla geçirdiğiniz güzel bir lunapark günü sonrası yeni evinizde hayalini kurduğunuz yeni hayatınıza güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

sancaktepe ofis taşıma
sancaktepe evden eve nakliyat
sancaktepe asansörlü taşıma
evden eve nakliyat sancaktepe
evden eve taşımacılık sancaktepe
sancaktepe evden eve nakliye
sancaktepe nakliye
ev taşıma sancaktepe
sancaktepe ev taşıma
sancaktepe eşya taşıma
sancaktepe eşya depolama
sancaktepe taşımacılık
sancaktepe evden eve taşımacılık
sancaktepe nakliyat