Şişli evden eve nakliyat

Yeni iş, yeni ev, yeni mutlu bir hayat umuduyla giriştiğiniz taşınma işi yaşayabileceğiniz olumsuzluklar nedeniyle üzücü sonuçlar doğurabilir. Ev taşıma herkesin hayatı boyunca birkaç sefer yaşadığı zor ve zahmetli bir süreçtir. Eşya taşımanın verdiği yorgunluk bir tarafa, harcanan gereksiz paralar büyük bir sorun olabilmektedir. Şişli evden eve nakliyat firmaları sizi bu dertlerden kurtarabilir. Deneyimli personeli, çok kıymet verdiğiniz eşyalarınızı zarar vermeden taşırken bu işi sizin kendi başınıza yapabileceğinizden çok daha ucuza sunabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Taşınma maliyetleri gözden geçirilecek olursa aslında zarar gören eşyaların maliyetinin, taşınmak için tuttuğunuz işçiler ve nakliye aracı için harcayacağınız paradan daha fazla olduğu anlaşılır. Bu sebeple eşyalarınızın zarar görmeden taşınması oldukça önemlidir. Şişli evden eve nakliyat şirketleri önlem olarak eşyalarınızı sigortalatır. Taşınma sırasında çizilme, kırılma, bozulma gibi durumlarda güvenilir sigorta şirketleri maddi hasarlarınızı karşılar. Tabii bir de manevi değeri olan eşyaların zarar görmesi durumu var. Bunlar maalesef parayla yeri dolmayan aile yadigarları veya güzel anısı olan eşyalardır. Evden eve taşımacılık hizmeti veren firmalar bu sebeple bütün eşyalarınızı ayrı ayrı özel olarak paketler. Paketlemede kullanılan şişirilebilir poşet, Kraft gibi malzemeler deneyimli personel tarafından özenle uygulanır. Bu sayede taşınma sırasında yaşanabilecek kazalarda zarar görmeleri engellenebilir. Ayrıca özel olarak ithal edilmiş asansörlü ev taşıma sistemleri sayesinde personelin eşyaları duvarlara sürtüp zarar vermesi engellenir. Bu sayede zamandan da büyük ölçüde tasarruf edilebilir.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Normal olarak eşyaların taşınması yeterli değildir. Yeni mekana düzgün ve kullanışlı bir şekilde yerleştirilmeleri de gerekir. Pek çok taşınma hikayesi işte bu noktada sürüncemeye girer ve bir türlü bitmez. Şişli evden eve nakliyat personeli, sizi eşya yerleştirme derdinden de kurtarır. Eşyalar tam istediğiniz şekilde çok kısa zamanda yerleştirilir ve yuvanız yaşanabilir hale gelir.
Yapacağınız masrafları, eşyalarınızın yaşayabileceği kazaları, uzun ve yorucu ev taşıma serüvenini düşündüğünüzde profesyonel bir hizmet almanın ne kadar mantıklı olduğunu fark edebilirsiniz. Üstelik işten izin almak zorunda kalmadan yorucu günün sonunda akşam yeni evinizde alışık olduğunuz hayatınıza devam edebilirsiniz.