Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

İş hayatında yaşadığınız olumlu değişiklikler daha kaliteli bir yaşamın kapılarını açabilir. Ancak bazı görev değişiklikleri beraberinde iş yerinizin de değişmesine neden olur. Bu durumda İstanbul trafiğinde geçireceğiniz süre uzarken ulaşım maliyetleri de artacaktır. Ev değiştirmek gerektiğinde ise taşınma çilesi başlar. Sultanbeyli evden eve nakliyat firmaları bu konuda imdadınıza yetişir. Uygun fiyatlarla nakliye hizmeti veren bu firmalar, aklınızda oluşan bütün sorunların çözümlerini önceden düşünmüş ve gerekli önlemleri almaya hazırdır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Taşınma sırasında yaşanan en büyük sorun eşyaların zarar görmesidir. Hiç kimsenin eşyalarınıza sizin kadar değer vermeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Ancak en yüksek müşteri memnuniyetini amaçlayan nakliyat şirketleri, doğru personeli seçmekle yetinmeyip onları düzenli olarak eğitime tabi tutar. Gelişmekte olan teknolojiyi takip etmeleri ve yeni yöntemleri doğru bir şekilde uygulayabilmeleri için yetiştirir. Ayrıca taşıma sırasında yaşanabilecek kazalarda zarar görmemeleri için eşyalarınız havalı poşet, Kraft gibi özel malzemelerle sarılır. İtinayla yapılacak taşıma işlem sırasında harcanan zamanı kısaltmak ve yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirmek için son teknoloji güvenli yük asansörleri ile nakliyat yapılır. Bu sayede sizin gösterebileceğiniz özenin çok daha fazlası eşyalarınızı taşıyan firma tarafından gösterilir. Buna rağmen eşyalar tahmin edilemeyen durumlarda yine de zarar görebilir. Maddi hasarlar oluşabilir. Buna önlem olarak da sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunulur.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Eşyalarınızın işin en başında sigortalanarak başlarına gelen herhangi bir kazada maddi hasarların giderilmesi sağlanır.
Taşımacılık işinin simgesi haline gelmiş nakliye araçları zaman ve maliyet açısından doğru seçilmelidir. Taşınma işinin bir gün içinde bitirilmesi iki mekan arasında kamyonun kaç sefer yapacağıyla ilgilidir. Sultanbeyli evden eve nakliyat araçları eşyalarınızı tek bir seferde taşıyabilecek büyüklükte ve donanımdadır. Eşyalar yeni mekana yine yük asansörü ile çıkarılır. Burada deneyimli marangozların parçaladığı mobilyalar yeniden birleştirilir ve ilk günkü hallerine getirilir. Müşteri talepleri doğrultusunda eşyalar özenle ve kullanışlı olacak bir şekilde yeni eve yerleştirilir. Ancak bu sayede bir taşınma işi tamamlanmış olacaktır. Tüm bu konuları düşünüp planlamak masraflı ve yorucu olabilir. Nakliye firmalarıyla ev taşımak zahmetsiz olduğu gibi zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

sultanbeyli ofis taşıma
sultanbeyli evden eve nakliyat
sultanbeyli asansörlü taşıma
evden eve nakliyat sultanbeyli
evden eve taşımacılık sultanbeyli
sultanbeyli evden eve nakliye
sultanbeyli nakliye
ev taşıma sultanbeyli
sultanbeyli ev taşıma
sultanbeyli eşya taşıma
sultanbeyli eşya depolama
sultanbeyli taşımacılık
sultanbeyli evden eve taşımacılık
sultanbeyli nakliyat