Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla’da yeni bir hayata başlarken ev seçimi sırasında çok sıkıntı yaşamış olabilirsiniz ancak iş yeni evinize taşınmaya gelince tahmin bile edemeyeceğiniz sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Bunların belki de bir kısmını daha önceden yaşadınız ve hatta çözüm yollarını şimdiden aramaya başladınız. Tam da bu noktada Tuzla evden eve nakliyat hizmetini de değerlendirmeniz faydalı olabilir. Öyle ki, geçmişte yaşadığınız kötü taşınma anıları, dikkatsiz hamallar, yorgunluk, stres ve boşuna harcadığınız paralar kaliteli evden eve nakliyat firmaları sayesinde artık hayatınızdan çıkıyor.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 -2+1 -3+1 -4+1 -5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Yeni bir eve taşınırken ilk akla gelen soru, eski eşyaların yeni eve sığıp sığmayacağıdır. Günümüzde modern evler tasarlanırken, alandan tasarruf etmek ve daha küçük evlerde daha kaliteli yaşamak amaçlanmaktadır. Bu nedenle eski evinizdeki eşyaların yeni evinizde nereye konacağı önemli bir konudur. Çoğunlukla bazı eşyalarınızı atmanız veya istemediğiniz halde birine hediye etmeniz gerekir. Halbuki sizin bu eşyalarla ne güzel anılarınız vardır. Atmak istemediğiniz eşyalarınız için bir depo tutmanız mümkündür ancak bu deponun güvenli ve eşyalarınıza zarar vermeyecek nitelikte olması gerekir. Tuzla evden eve nakliyat şirketleri size bu konuda yardımcı olabilir. Eşyalarınızı uygun saklama koşullarını sağlayacak şekilde paketleyip, sizin tercih ettiğiniz eşya depolama firmasına teslim edebilir. Bunun için ilave ücret almayacakları gibi, bir depoyla anlaşamamanız durumunda size depo da kiralayabilir.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Eski eşyalarınızın saklanması için gösterilen özen, nakliyeleri sırasında da gösterilmelidir. Her eşya özelliğine göre paketlenip etiketlendikten sonra eşya listesine eklenmelidir. Envanter denen bu liste, taşınan eşyalarınızın yeni evinize eksiksiz ulaştığından emin olmanızı sağlar. Bütün eşyalarınız dikkatlice paketlendikten sonra üçüncü kattaki evinizden özel eşya asansörü ile en kısa ve güvenli yoldan nakliye aracına ulaştırılır. Nakliye aracı ve şoförü, üzerinde dikkatlice durulması gereken bir konudur. Yalnız usta ve tecrübeli bir şoför, eşyalarınızı dinamik Tuzla trafiğinden zarar görmeden yeni evinize ulaştırabilir. Nakliye aracının seçimi ise zaman ve yakıt konusunda önemlidir. Kendi çabanızla yaptığınız taşınma organizasyonunda bu konu sizin için zaman kaybı ve masraf anlamına gelir. Oysaki Tuzla evden eve nakliye hizmeti veren firmalar bu planlamayı en iyi şekilde yaparak masrafınızı azaltırken, taşınma işinin daha kısa zamanda tamamlanmasını sağlar.
Taşınma sırasında kırılması kolay olan cam, seramik gibi narin maddelerden yapılmış eşyalarınız kadar mobilyalarınız da zarar görebilir. Yüksek katlardan indirilmeye çalışılan dolaplar genellikle yorulan elemanlar nedeniyle birkaç kaç sonra duvarlara değerek çizilirler. Bunun yerinde uzman personel tarafından demonte edildikten sonra parçaların paketlenip tam otomatik asansörlerle zemine indirilmesi daha güvenlidir. Düşünülenin aksine bir mobilyanın parçalanıp taşınması ve sonra yeniden monte edilmesi, bir bütün olarak taşınmasından daha kısa sürer ve eşyaya daha az zarar verir. Burada özellikle konusunda uzman personel tarafından sökülüp takılması önemlidir. Tuzla evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar, eşyalarınızın zarar görmemesi için azami dikkat gösterir.

Her ne kadar uzman personel ve son teknoloji ekipman kullanılsa da, önem verdiğiniz eşyaların zarar görmeyeceğinin bir garantisi yoktur. Bir önceki yıl aldığınız büyük ekran televizyonunuz, bütün önlemler alınmış olsa da taşınırken zarar görebilir. Bu durumdan olumsuz etkilenmemeniz için evden eve nakliyat sigortası yapılmalıdır. Sigorta hizmetini güvenilir bir firmadan almanızı müşteri danışmanınız bizzat sağlayacaktır. Herhangi bir kaza durumunda da sigorta şirketinin zararınızı karşılaması konusunda da takipçi olacaktır.
Bütün bunlarla beraber yeni evinize ulaşan eşyalarınız sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Daha kısa zamanda, daha ucuza, sorunsuz bir şekilde eski evden yeni eve nakliyat gerçekleşmiş olur. Size de yeni yuvanızın keyfini sürmek kalır.

tuzla ofis taşıma
tuzla evden eve nakliyat
tuzla asansörlü taşıma
evden eve nakliyat tuzla
evden eve taşımacılık tuzla
tuzla evden eve nakliye
tuzla nakliye
ev taşıma tuzla
tuzla ev taşıma
tuzla eşya taşıma
tuzla eşya depolama
tuzla taşımacılık
tuzla evden eve taşımacılık
tuzla nakliyat