Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Şehir yaşamından uzaklaşamadığınız gibi samimi komşuluk ilişkileri ve mahalle hayatı vazgeçilmeziniz ise yeni evinizi Ümraniye’den seçmiş olabilirsiniz. Ancak İstanbul’un en hızlı kentleşen ve nüfusu her geçen gün artan ilçesine taşınmak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Üstelik gündüz işe gitmeniz gerekiyor, trafikte harcadığınız uzun zamanın ardından eşyalarınızı taşımak üzere kolilere doldurmak için fazla zamanınız kalmıyor olabilir. Hele bir de taşınma günü organizasyonunda size yardımcı olabilecek arkadaşlarınız o gün için başka planları olduğunu söyleyerek birer birer kaytaracaklarını bildiriyorlarsa başınızda büyük bir dert var demektir. İşte tam da bu noktada Ümraniye evden eve nakliyat firmaları sizin için kurtuluş yolu olabilir. Belki de bu konuda araştırmalara başlamakta geç bile kaldınız. İstanbul nakliye şirketleri arasında doğru seçimi yapabilmeniz için hayat kurtaran tavsiyelere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 -2+1 -3+1 -4+1 -5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Büyük şehirde hayat pahalılığı su götürmez bir gerçektir. Düzenli ödemelerinizi azaltamadığınız için günlük harcamalarınızda tasarrufa gitmek istemiş, işinize veya sevdiklerinize daha yakın bir ev bulmuş olabilirsiniz. Trafikte boşa harcadığınız zamanı sevdiklerinize ayırırken ulaşım masraflarını azaltmayı düşünüyorsunuz. Ancak taşınma sırasında harcayacağınız parayı da iyi bir planlamayla makul seviyelerde tutmalısınız. Öncelikle eşyaları yeni evinize götürebilmek için bir araç kiralamanız gerekir. Bu aracı kendiniz kullanamayacağınız için bir şoförle anlaşmanız zaruridir. Nakliye aracını biraz daha ucuz olsun diyerek yanlış seçmeniz durumunda ikinci seferin masrafı aracın kira ücretini aşabilir. Taşınma işini bir izin gününüzde bitirebilmek için eşyaları taşıyacak birkaç eleman da bulmanız gerekir. Bunların hepsini ayarlayabildiğinizi düşünsek de eşyaları evden araca götürürken inilmesi gereken birkaç kat ve geçilmesi gereken dar koridorları unutmamalısınız. Serbest çalışan elemanların eşyalarınıza ne kadar özen göstereceği konusunda şüpheleriniz olsa da başka çareniz olmayacaktır. Bir şekilde eşyalar yeni evinize getirildiğinde bu sefer onların yerleştirilmesi için günlerinizi harcamanız gerekebilir. Yaptığınız masraflar, boşa harcadığınız zaman, yorgunluk, stres, komşularınıza verdiğiniz rahatsızlık nedeniyle yaşanabilecek olumsuz durumların yanında eşyalarınızın zarar görmesi aslında bu işin sorumluluğunu bir profesyonele vermiş olmanız gerektiğini gösterecektir. Oysa en başında Ümraniye evden eve nakliyat firmasıyla anlaşırsanız çok daha kısa zamanda, daha düşük maliyetle ve zahmetsizce taşınabilirsiniz.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Konusunda uzman personel ve son teknoloji ekipmanlarla hizmet veren nakliye firmaları, en başta eşyalarınızı sigortalayarak oluşabilecek zararlarınızın karşılanmasını sağlar. Sigorta şirketlerinin yerine koyamayacağı manevi değeri olan eşyalarınız da olacaktır. Bunun için bütün eşyalarınız niteliklerine göre ambalajlanır. Demonte edilebilen mobilyalarınız becerikli marangozlar tarafından parçalandıktan sonra özenle paketlenir. Bütün eşyalarınız özel üretim asansörlerle hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye aracına yüklenir. Bu sırada komşularınıza rahatsızlık vermemeye azami özen gösterilir. Şirketin tecrübeli elemanları sayesinde eski evinizdeki eşyalar çok kısa zamanda araçla nakledilmeye hazır hale gelir. Eşyalarınıza zarar gelme ihtimalini en aza indirmek için yeni evinize en kısa rotadan usta şoförlerin himayesinde güvenle ulaşılır. Bu noktada alınması gereken önlemlerin hepsi şirket tarafından düşünülmüş ve uygulanmıştır. Eşyalarınız yeni evinize çıkarıldığında yetenekli elemanlar tarafından yeniden monte edilerek, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolayca yerleştirilir. Yeni evinizde olmasını istemediğiniz ama atmaya da kıyamadığınız eşyalarınız için depo kiralama hizmetini de bu firmalar sağlayabilmektedir.

Taşınma işinizi güvenilir bir firmaya vermeniz durumunda her konuda memnun olacağınızdan emin olabilirsiniz. Günün sonunda yorulmadan, sinirlenmeden, zahmetsizce ve hatta çok daha ucuza yeni komşularınızla ilk kahvenizi yudumluyor olabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz Ümraniye evden eve nakliyat konusunda önemli bilgileri ve taşınma deneyiminizi dostlarınızla paylaşmayı unutmayın.

ümraniye ofis taşıma
ümraniye evden eve nakliyat
ümraniye asansörlü taşıma
evden eve nakliyat ümraniye
evden eve taşımacılık ümraniye
ümraniye evden eve nakliye
ümraniye nakliye
ev taşıma ümraniye
ümraniye ev taşıma
ümraniye eşya taşıma
ümraniye eşya depolama
ümraniye taşımacılık
ümraniye evden eve taşımacılık
ümraniye nakliyat