Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar’daki yeni mekanınıza taşınma konusunda endişeleriniz varsa size bir müjdemiz var. Bugüne kadar yaşadığınız ve duyduğunuz bütün taşınma sorunlarını kafanızdan silebilirsiniz. Artık Üsküdar evden eve nakliyat şirketleri var. Eşyalarınızı sizden fazla önemsiyor, sizden daha düzgün taşıyabiliyorlar. Üstelik kendi olanaklarınızla bile taşımanız durumunda harcayacağınız paranın çok altında bir ücret ile eşyalarınızı taşıyorlar. Taşınma planınızı yapmadan bazı konuları bir düşünmeniz yararınıza olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

*Evden eve nakliyat fiyatları’nın neye göre belirlendiği müşterilerin en çok merak ettiği konudur.

*Fiyatları belirleyen unsurların hepsini aşağıda okuyabilirsiniz.

-Evinizin 1+1 -2+1 -3+1 -4+1 -5+1 ve üzeri olması en önemli fiyat belirleyici unsurdur.

-Eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki mesafe.

-Taşımanızın anadolu yakasından avrupa yakasına veya avrupa yakasından anadolu yakasına yapılması.

-Eğer anadolu yakası ve avrupa yakası geçişi yapılacaksa 3. köprü kullanılması gerekiyor,bu da fiyatlar için başlı başına etkendir.

-Eşyalarınızın alındığı bina da ve gideceği bina da 3. kat’tan sonrasında asansör olup olmadığı fiyatı tetikler.

-İç eşyaları yani kırılacak ve kıyafet tarzı eşyaları kimin toplayacağı önemlidir.Firma’nın toplaması ve Ev sahibi’nin toplaması arasında fiyat farkı vardır.

-Çelik kasa ve piyano’nuz varsa bunu baştan nakliye firmasıyla konuşun.Aksi halde fiyat konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

-Çalıştığınız firma’nın yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığını da mutlaka teyit ettirin.

-Parça eşya yani az eşya olarak tabir ettiğimiz veya öğrenci evi diyebileceğimiz evler de uygun fiyata taşınabilmektedir.

*Yukarda okuduğunuz makalede ki bilgiler doğrultusunda nakliye firmalarıyla anlaşma sağlayabilirsiniz.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Öncelikle eşyaların zarar görmemesi konusuna değinmek gerekir. Kendi başınıza taşınamayacağınıza göre mutlaka yardım alacaksınız. Bu yardım sizin tek başınıza yorulmanıza razı olmayan dostlarınızdan da gelebilir, günlük yevmiyesini ödediğiniz işçilerden de gelebilir. Her iki durumda da aslında sizin kadar özen gösterilmeyecektir. Kaldı ki eşyalar oldukları gibi taşınmaya çalışıldığında apartman içinde veya nakliye aracında çizilecek ve hatta kırılacaklardır. Ancak zararınızı karşılayacak bir muhatap bulamayacaksınız. Bazı eşyalarınızın yenisini alıp hayatınıza devam edebilirsiniz ancak büyüklerinizden yadigar eşyalar zarar gördüğünde yerine yenilerini koyamayacaksınız. Üsküdar evden eve nakliyat firmalarıyla taşınmanız durumunda ise bir zarar uğramamanız için gerekli bütün önlemler alınacaktır. Büyük mobilyalarınız ve parçalanabilen taşınması zor eşyalarınız deneyimli marangozla ve teknik personel tarafından parçalarına ayrılacak daha sonra da diğer bütün eşyalar gibi strafor ve Kraft gibi koruyucu niteliğinde malzemelerle kaplanacaktır. Nakliye aracına yüklenmek üzere binadan çıkarılırken de zaman kazanmak için özel yük asansörleri ve raylı sistemler kullanılacaktır. Asansörle taşınan eşyalarınızın çizilmesi veya kırılması söz konusu olmayacaktır. Bütün önlemler alınmasına rağmen eşyalarınız, oluşabilecek maddi zararlar için köklü sigorta şirketleri tarafından sigortalanacaktır. Evden eve nakliye firmaları sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz bir problem kalmayacaktır.

paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti paketleem hizmeti

Eşyaların taşınması için kendinizin bulduğu kamyonet küçük gelebilir. Şoför de yüksek ihtimal ayrıca ücret talep edecektir. Birden fazla seferde eşyaların yeni evinize taşınması hem zaman kaybına hem de fazladan masrafa neden olacaktır. Oysa Üsküdar evden eve nakliyat şirketlerinin sahip olduğu araç parkında tam sizin evinizdeki eşyaların sığabileceği büyüklükte bir araç mutlaka vardır. Usta şoförler de ek ücret istemeden çok dikkatli bir şekilde eşyalarınızı yeni apartmanınızın kapısına kadar götürecektir. Nakliye firmasının elemanları bu sefer eşyaları monte etmeye başlayacak, sizin talimatlarınız doğrultusunda da yuvanıza yerleştireceklerdir. Sadece bu iş tek başınıza haftalarınızı alabilir ama Üsküdar evden eve nakliyat firmaları aynı gün içinde hem eşyalarınızı paketler hem taşır hem de yeni evinizde istediğiniz gibi yerleştirir. İşinizden taşınma için birkaç gün izin almanız, mesai pirimlerinden fedakarlık etmeniz gerekmez. Siz günlük hayatınıza devam ederken evden eve nakliye firmaları eşyalarınızı taşıyacaktır.

Taşınma masraflarını da şöyle bir gözden geçirecek olursak, kendi imkanlarınızla tuttuğunuz işçiler, şoförler ve kiraladığınız kamyonet sahipleri, taşınmanız bitene kadar sizden standart ücretlerini talep edeceklerdir. Zaten oluşan inanılmaz bütçe git gide büyürken taşınmanız bir günde bitemezse bir de otel masrafınız oluşacaktır. Bunun yerine Üsküdar evden eve nakliyat hizmeti veren şirketler bünyelerinde çalıştırdıkları sürekli ve sigortalı personele daha az masraf yapmış olacaklar, böylece bu hizmetleri size daha ucuza sunabileceklerdir.
Genel olarak bakıldığında basit görünen taşınma işini profesyonel ellere bırakmak en mantıklısıdır. Hem çok kısa zamanda, hem zahmetsiz hem de daha ucuza satın alacağınız evden eve nakliye işi tüm endişelerinizi ortadan kaldıracaktır. Eski evinizden sabah çıkacak, günlük hayatınızı eskiden olduğu gibi sürdürüp akşam yeni evinizdeki yuva sıcaklığına döneceksiniz. Hayatınızdaki değişikliğin olumlu yönleriyle ilgilenebilecek, taşınma çilesi ve yorgunluğuyla başa çıkmak zorunda kalmayacaksınız. Üsküdar evden eve nakliye hizmeti size zaman ve para kazandıracaktır.

üsküdar ofis taşıma
üsküdar evden eve nakliyat
üsküdar asansörlü taşıma
evden eve nakliyat üsküdar
evden eve taşımacılık üsküdar
üsküdar evden eve nakliye
üsküdar nakliye
ev taşıma üsküdar
üsküdar ev taşıma
üsküdar eşya taşıma
üsküdar eşya depolama
üsküdar taşımacılık
üsküdar evden eve taşımacılık
üsküdar nakliyat